Шановні Абоненти компанії HomeNet. Вже 14-ту добу на території України йде війна. За час воєнних дій, для всіх співробітників компанії, стратегічно важливим стало забезпечити зв’язком наших абонентів та всі об’єкти важливої соціальної інфраструктури. Команда працює в режимі 24/7 та робить усе можливе, щоб наші абоненти мали постійний зв’язок, мали можливість зв’язатись зі своїми рідними та спостерігати за актуальними новинами та ситуацією в країні.
Коротко про ситуацію в компанії:
1) Канали зв'язку максимально навантажені - з цією проблемою працюємо і поки що ми справляємося. Тому просимо із розумінням відноситись до ситуації із перепадами швидкості.
2) Багато співробітників компанії сьогодні знаходяться на фронті та теробороні, тому, на жаль, швидкість по відновленню пошкоджень на сьогодні не така як зазвичай. Але ми можемо Вас запевнити, що на всій території України команда HomeNet робить все можливе для найшвидшого відновлення пошкоджених мереж та доступу до послуги Інтернет.
3) Що до ситуації із новим підключеннями. Вони проводяться, але в міру можливості. Основна пріоритетна задача на сьогоднішній день це утримання діючої мережі та надання послуги інтернет абонентам компанії. Тому просимо ставитися з розумінням по очікуванні нових підключень.
4) Всі важливі органи влади, пункти оборони підключені та працюють стабільно.

Шановні Абоненти, Вам відомо, що компанія не блокує послугу Інтернет не зважаючи на стан рахунку. Але, наразі наші ресурси та ресурси інших Інтернет-провайдерів вже майже вичерпані. Масовані пошкодження повітряних мереж, підвищення вартості пального, яке просто вкрай необхідне для авто обслуговуючого персоналу, адже вони цілодобово виїжджають для проведення відновлювальних робіт на всій території покриття. Є регулярні платежі всім постачальникам для проведення ремонтних робіт та зарплата співробітникам.
Ми розуміємо всю складність ситуації, але щиро просимо Вас віднестись із розумінням та провести оплату послуги, адже від цього залежить продовження забезпечення Вас зв’язком і допоможе нам вистояти у цей важкий для всіх час. Всі канали оплати працюють. Дякуємо за розуміння!

Вперед до перемоги! Все буде Україна!

 

PS: Оплату можна зробити без комісії за посиланням 

https://easypay.ua/ua/catalog/internet/homenet-krem